Ben
Kimim?

Merhaba ben Muratcan, lise öğretiminden beri web tasarım üzerinde kendimi geliştirerek bir çok proje üstünde çalışmalar yaptım.

Web Tasarımla birlikte, Grafik Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı ve Google Seo üzerinde de kendimi geliştirerek mutlu müşterilerime hizmet verdim.

Samsun ili başta olmak üzere Türkiye’de de bir çok ilde müşteriler ile iletişim kurarak bir çok projelerde bulundum. Web Tasarım alanında kendimi geliştirerek ASP.Net, PHP, WordPress, HTML+CSS gibi temel dil ve kodlama öğrenerek web site alanında geliştirmeler yaptım.

Grafik Tasarım alanında da, Kurumsal Kimlik, Logo, Kartvizit, Açık Hava Reklamları gibi grafik bölümünde Photoshop, Aİ gibi programlarla çalışmalar yaptım.

Sosyal Medya Danışmanlığında tabikide bir işletme veya şahıs profillerinde iyileştirmeler yaparak onları kendi profillerini beğeni ve sayfa popülerliğini arttırdım. Bu sayede bir çok müşteriye ulaştırarak kendilerini daha da tanıtır hale getirdim.

Google Seo Hizmeti olarak müşterilerimin google arama motorunda 1. sayfa garantisi vererek kendi web sitelerini anahtar kelimeye göre çalışmalar yaparak yükselttim.

Kendi web sitemde yaptığım çalışmalar bunlar ve işletmenizi dijitale taşıyarak sizde müşterilerinizin karşısında popüler hale gelebilir ilgiyi arttırabilirsiniz.