Referanslar

Merhaba, ben Muratcan Karataş. Yaşadığım memleketim Samsun ili olmak üzere, Türkiye’nin birçok illerinde hatta Fransa, Irak, Almanya gibi ülkelerde de freelancer tasarım çalışmalarında bulundum.  Samsun’da Freelancer Tasarımcı arıyorsanız benimle çalışabilir, yaptığım hizmetleri sorabilirsiniz.

Web Tasarım alanlarında birçok kurumsal firmalara, kişisel blog veya tanıtım üzerine web siteler yaparak internet ortamlarında yer almalarını sağladım. Özellikle Samsun Web Tasarım anahtar kelimesinde benim kendime ait web sitemin de yer aldığı ilk sayfada görebilirsiniz.

Grafik Tasarım üzerine yaptığım başta kurumsal kimlik çalışmalarının yanında; logo, kartvizit, broşür, afiş gibi çalışmalarını yaparak görsel alanda da firmalarında çalışmalarını üstlendim. Çünkü kurumsal kimlik bir firmanın olmazsa olmazıdır. Bunu grafik tasarım ile alakalı blog yazımda bulabilirsiniz.

Sosyal Medya platformlarında, yine firmaların veya şahıs üzerine açılan sosyal medya da geniş kitlelere ulaşarak müşterilerimin popüler olmasını sağladım. Aynı zamanda görsel tasarımlar yaparak sosyal medya profillerini kurumsal görüntülere sokarak, diğer kullanıcıların dikkatini çekmeye başardım. Yapılan görsel çalışması ile dikkat çekerken yaptığım sosyal medya hizmetlerinde müşterilerimin hesaplarında takipçi artışına ve gönderi beğeni, yorum sayılarını da yükselttim. Bu sayede daha fazla müşteriye en hızlı şekilde ulaştım. Sosyal medyada sizin de doğru hedeflere ulaşarak popüler olmak istiyorsanız bana iletişim adreslerimden ulaşabilirsiniz.

Arama motorlarının üzerine kurduğumuz web sitelerin internet ortamında aranabilirliğini ve reklam çalışmalarını yaparak Google gibi bir arama motorunda seo dediğimiz çalışmayı yaparak aramalarda üst sıralarda, ilk sayfalarda çıkartmayı başardım. Yaptığım seo çalışmasında detaylı analizler sonucunda birçok sayfaların analitik sonuçlarında sayfa gösterimini arttırarak müşterilerimize daha çok ulaşmayı sağladım. Detaylı seo çalışması ile ilgili blog yazımda yer alan kısımları inceleyebilirsiniz.

Google Adsense reklamlarında detaylı çalışmalar sonucunda oluşturulan web sitelerin doğru kişilere ulaşmasını ve istenilen sonucun alınmasını sağladım. Düşük bütçe ile birçok müşterilerinize ulaşabildiğinizi biliyor muydunuz?

Şu zamanda mobil üzerine kurulan teknoloji yaşamımızda en ufak sorularımızı bile internet ortamında aramaktayız. Önceden broşür basarak veya afişler asarak birçok müşteriye ulaşma çabasında idiniz. Ama internet dünyasında artık bir tuş ile milyonlara ulaşabilirsiniz. Hem de sadece yaşadığınız ilde değil isterseniz dünyaya reklamınızı yapabilirsiniz. Google Reklamları ile ilgili blog yazılarım mevcuttur.

Referanslar sayfamda çalışmış olduğum firmalara mevcuttur. Sizin de referanslarımın arasında yer almak istiyorsanız iletişim adreslerimden bana ulaşabilirsiniz.

img 02

Referanslarımın arasında yer almak ister misiniz?

Cevabınız evet ise sizi şöyle alalım….

samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım samsun web tasarım
Çevrimiçi
Merhaba size bir şey danışabilir miyim?