Categories
Blog

Samsun web tasarım | Web tasarımcı, bir web sayfasının tasarlanması ve yönetiminde sorumludur. Ayrıca günümüzde web sayfası tasarlayanlar web programcılığı eğitimi alarak web tabanlı programlar geliştirmektedirler.

Beni Neden Tercih Etmelisiniz?

Günümüz de maalesef hiç bir yazılım, seo, grafik ve samsun web tasarımla ilgili bilgisi olmadan, hizmet vermeye çalışan web tasarım ajansları ve web tasarımcıyım diye mağdur olanlarla çok karşılaştık. Önemli olan bir web sitesi yaptırmak değil işi bilene yaptırmak, neden mi ?

Bir web sitesini firmanıza katkıda bulunması ve insanların size daha kolay erişmesi için yaptırıyorsunuz, bir katkısı olmadığı sürece sadece bütçenize zarar verecektir.

Bir çok firmaya web tasarım veya web sitesi konusunda sektörün kategorilerine göre yardımcı oluyoruz. Sizlerin kişisel veya firmalarınıza web site yaparak sınırsız şekilde de reklamınızı yapmanızı sağlıyoruz. Web sitesi kurmak isteyen müşterilerimize gereken konuyu aktarıyor, projenin başlangıcından ve sonuna kadar iletişim halinde çalışmaları yürütüyoruz. Samsun web tasarım olarak yaptığımız web sitelerinde SSL+Hosting ve Domain ücretini web site fiyatı ile birlikte almaktayız. Çünkü bu şekilde firma tarafından web siteniz güvenle tarafımca takip edilmektedir. Gün süresi dolduğunda ise yıllık domain ve hosting ücreti almaktayım. Web siteniz 1 defaya mahsus tasarım ücreti alınır ve sonsuza kadar ücretsiz destek sağlanır. Web sitenizin tasarımı bittikten sonra bir kaç revize işleminden sonra işleme alınır ve artık google aramalarına hazır hale getirilir. Ve web siteniz hazır arttık müşterileriniz sizi rahatlıkla bulabilir.

Muratcan Karataş – Freelancer Tasarımcı olarak Samsun’da faaliyet gösteren birçok firmaya dijital reklam konusunda hizmet vermekten onur duyuyorum. Her daldaki sektöre göre web sitesi veya sosyal medya reklamcılığı yaparak sizleri daha fazla kişiye ulaştırmak için uğraşıyorum. Eğer hizmetlerimden faydalanmak isterseniz fiyat listemden size uygun paketi seçebilir veya ürünlerim hakkında bilgi almak için ürünler sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

Samsun web tasarım

Web Sitesinin Sizlere Kazandırdıkları
Web sitesi Sınırsız reklam aracımızdır, milyonlarca insana 7/24 saat tanıtımızı yapar.
Anında, yüzlerce yeni müşteriler edinebiliriz, ürün ve hizmetlerimizi satabilirsiniz.
Firma, kurum veya şirketinize prestij ve saygınlık kazandırır.
Ürün ve hizmetlerimizi kolayca ve dilediğiniz gibi hedef kitlemize sunar.
Web sitesi tasarımının diğer tanıtım araçlarına göre sizlere maliyeti çok düşüktür.
Web Siteniz sayesinde Kampanya ve promosyonlarınızı ücretsiz duyurabilir insanların sizlere ulaşmasını sağlarsınız.
7/24 hizmet veren bir mağazanız olur. Sizlerin mesai saatleri dışında bile çalışır.
Tüm Dünya bile sizlere ulaşabilir 24 saat siteniz görüntülenir. Dünyanın en ücra köşelerine dahi ulaşabilirsiniz.
Kurumsal Web Tasarım – Size Uygun Kurumsal Web Site
Daha fazla müşteri potansiyeli
İşletmeniz kolay aranır ve bulunur

Samsun Yazılım Şirketi

Yazılım firması olarak Samsun’da yaşayan vatandaşlarımıza web sitelerini kurmalarına yardımcı oluyoruz. Bu sayede internet dünyasında yer almasını, müşterileri de aynı zaman da dijital ortamda bulmasına yön veriyoruz. Çünkü artık küçük esnaflarımız bile internet sayfası kurarak e ticaret gibi platformlarda ürettiği, sattığı ürünlerini hazırladığımız web siteleri üzerinden pazarlıyorlar. Sadece web sayfası değil e ticaret gibi bir web sayfasına sahip olduğunuzda sizin için mobil uygulaması da şart oluyor.

samsun web tasarım

samsun web tasarım

Samsun Seo Firması

Web site kurulumun ardından vatandaşlarımızın Samsun’da aranmaları için iç ve dış seo olmak üzere web sayfalarını baştan aşağıya optimize ediyoruz. Samsun Web Tasarım kelimesinde beni ilk sayfada bulabilirsiniz. Bu kelime ile google aramalarında ilk sayfada bulunduğum için web sitemde seo çalışması yapılmıştır. Sizlere de hazırladığımız web sayfalarında aranmak istediğiniz kelimeleri analiz ettikten sonra seo çalışmalarına başlıyoruz. Samsun seo firması olarak web sayfalarınız google aramalarında ilk sayfada yer alacaktır. Bu sayede diğer rakiplerinizin önüne geçerek daha fazla müşteri bulabileceksiniz.

Samsun Web Tasarım olarak firmalara ve şahsi olarak tasarladığımız mobil responsive tasarımlarla birlikte sizlerin kimliğinizi en iyi şekilde ön plana çıkarmak için tasarım yapılmaktadır. Samsun ve Türkiye’nin bir çok ilinde web tasarım hizmeti veriyoruz. Tamamen özgün ve kendine has tasarımlarımızla web siteniz her zaman göz alıcı olacaktır. Referanslar kısmından kim ile çalıştığımızı neler yaptığımızı görebilirsiniz.

Benimle iletişim kurmak için sayfanın whatsapp butonuna tıklayarak hem de numaranızı bırakabilir veya iletişim numaramdan bilgi edinebilirsiniz.

One reply on “55 Samsun Web Tasarım | Web Tasarım Firması”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ocak 2022
P S Ç P C C P
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31